Notebookcheck Logo

GPD Pocket 3 w ofercie: Kompaktowy kabriolet z obrotowym ekranem dotykowym, Intel Core i7, Thunderbolt 4 i Windows

GPD Pocket 3 Laptop Mini Tablet PC jest obecnie w ofercie Geekbuying. (Zdjęcie: Geekbuying)
GPD Pocket 3 Laptop Mini Tablet PC jest obecnie w ofercie Geekbuying. (Zdjęcie: Geekbuying)
Wszechstronny GPD Pocket 3 mini convertible z obracanym ekranem, procesorem Intel Core i7, Thunderbolt 4 i systemem Windows jest obecnie znacznie tańszy dzięki obniżce ceny i kuponowi.
Deal Laptop / Notebook Tablet Mini PC

Kompaktowe urządzenie konwertowalne, czyli połączenie laptopa i tabletu, znajduje się obecnie w ofercie sklepu Geekbuying. GPD Pocket 3 mini tablet PC oferuje moc dużego urządzenia konwertowalnego, ale w łatwym do przenoszenia urządzeniu ważącym zaledwie 725 g i mierzącym niecałe 20 x 14 x 2 cm.

GPD Pocket 3 jest obecnie oferowany za jedyne 789 euro. Urządzenie można nabyć za wspomnianą cenę, korzystając z kodu kuponu NNNGPDPK316 podczas procesu składania zamówienia. Daje to Państwu aż 40 euro zniżki od i tak już znacznie obniżonej ceny. Dzięki temu GPD Pocket 3 Laptop Mini Tablet PC kosztuje obecnie tylko 829 euro zamiast zwykłych około 1200 euro. Dostawa jest bezpłatna, a urządzenie jest dostarczane z Chin z wtyczką UE.

W tej atrakcyjnej cenie GPD Pocket 3 ma mocniejszą konfigurację, wyposażoną w procesor Intel Core i7-1195G7 z czterema rdzeniami, ośmioma wątkami i taktowaniem do 5 GHz. Posiada również 16 GB pamięci RAM i dysk SSD o pojemności 1 TB.

Ekran GPD Pocket 3 mini convertible obsługuje dotyk, mierzy 8 cali i ma rozdzielczość 1,920 x 1,200 pikseli. Można go obracać w pionie i poziomie o 180 stopni, dzięki czemu urządzenie może być używane nie tylko jako wszechstronny notebook, ale także jako tablet.

GPD Pocket 3 oferuje złącza, w tym Thunderbolt 4, HDMI 2.0b, różne porty USB i moduł RS-232. Oznacza to, że można podłączyć nie tylko zewnętrzne monitory i inne akcesoria, ale także wszelkiego rodzaju inne urządzenia, takie jak maszyny CNC, roboty przemysłowe i inne. Kompaktowy GPD Pocket 3 convertible wyposażony jest w Wi-Fi 6E i Bluetooth 5.0, kamerę 2 MP, baterię 38,5 Wh, głośniki oraz system operacyjny Windows 10 Home.

Ceny mogą ulec zmianie. Oferta była dostępna w momencie publikacji artykułu, ale może być ograniczona czasowo lub ilościowo.

Źródło(a)

Przezroczystość

Ten artykuł jest płatnym miejscem docelowym. Cała treść została dostarczona przez reklamodawcę.

Please share our article, every link counts!
Mail Logo
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 03 > GPD Pocket 3 w ofercie: Kompaktowy kabriolet z obrotowym ekranem dotykowym, Intel Core i7, Thunderbolt 4 i Windows
Marcus Schwarten, 2024-03-20 (Update: 2024-03-20)