Rabbit R1 został zmodyfikowany do uruchamiania gier i działa lepiej niż oczekiwano
Na początku tego miesiąca YouTuber o nazwie HowToMen zaprezentował Rabbit R1 z uruchomioną aplikacją Android. Dzięki temu modowi urządzenie, które pierwotnie miało być mniej rozpraszające niż telefon, zaczęło działać jak telefon. Nie jest to jednak zła rzecz, ponieważ Rabbit nie do końca spełnił oczekiwania, które postawił przed wprowadzeniem na rynek R1.
Niemniej jednak, z zainstalowanym Android r1 może zrobić prawie wszystko, co można zrobić na telefonie Android. Obejmuje to uruchamianie aplikacji, przeglądanie stron internetowych i oglądanie filmów. Ponadto, jak pokazał inny YouTuber o nazwie Bringus Studios, może również uruchamiać gry.
Oczywiście zmodyfikowany Rabbit R1 nie jest najwygodniejszym sposobem grania w gry na urządzeniu mobilnym. Po pierwsze, jest wyposażony w mały wyświetlacz o przekątnej 2,88 cala. Ekran nie jest też najbardziej gęsty w piksele. Do tego dochodzi sprzęt o niskiej mocy. Urządzenie jest zasilane przez Helio G36 SoCpodstawowy procesor z końca ubiegłego roku.
Ten SoC jest sparowany z 4 GB pamięci RAM, ale co zaskakujące, Device Info HW pokazuje, że Rabbit R1 ma ponad 100 GB pamięci masowej. To więcej niż wystarczająco, aby pomieścić dużą bibliotekę gier. Mówiąc o tym, Bringus Studios uruchomiło kilka gier na zmodyfikowanym urządzeniu.
Chociaż urządzenie ma sprzęt o niskiej wydajności, radziło sobie z grami całkiem dobrze. Bringus Studios pokazało, że Minecraft działa płynnie na zmodyfikowanym Rabbit R1. Uruchomił nawet emulowane gry, takie jak Vice City Stories działające z PPSSPPz grywalną liczbą klatek na sekundę.
Ale ponownie, biorąc pod uwagę, że jest tylko jeden przycisk, a ekran jest bardzo mały, trzeba podłączyć kontroler, aby grać w gry na R1 (Razer Kishi curr. 49,99 USD na Amazon). Bringus Studios doprowadziło sprzęt do granic możliwości, uruchamiając Half-Life 2, a pierwsze załadowanie mapy zajęło około 10 minut. Mogą Państwo zobaczyć zmodyfikowane urządzenie w akcji, oglądając załączone poniżej wideo.
Źródło(a)
Bringus Studios na YouTube (wideo osadzone powyżej)