Oczekuje się, że w marcu tego roku Casio wprowadzi na japoński rynek dwa nowe zegarki z serii 2025 G-Shock Fire Package. Oferta obejmuje analogowo-cyfrowy AWG-M100FP-1A2JR i cyfrowy GW-2320FP-1A2JR. Zdjęcia ujawnione przez japońskie media Mynavi News wskazują, że zegarki te mają czarno-szarą kolorystykę z metaliczną ramką.
Chociaż funkcje nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone, zegarki z serii AWG-M100FP i GW-2320FP są zwykle wykonane z żywicy i aluminium i oferują wodoodporność 20 ATM. Te sterowane radiowo (Multi-Band 6) modele mają minimalną żywotność baterii szacowaną na sześć miesięcy, choć można ją wydłużyć dzięki ładowaniu słonecznemu i trybowi oszczędzania energii. Użytkownicy mogą wybierać spośród 48 światowych stref czasowych, a podświetlenie LED pomaga odczytać cyfrowe wyświetlacze w ciemności. Inne narzędzia obejmują minutnik, stoper i alarmy.
Zegarki Casio G-Shock Fire Package AWG-M100FP-1A2JR i GW-2320FP-1A2JR będą sprzedawane w Japonii za odpowiednio 31 900 jenów (~ 213 USD) i 24 200 jenów (~ 162 USD). Raporty wskazują, że te urządzenia do noszenia będą dostarczane ze specjalnym opakowaniem, choć pozostaje niejasne, co to dokładnie jest. Dokładna data premiery na tym rynku nie została ogłoszona. Ponadto nie jest pewne, czy i kiedy modele te pojawią się na innych rynkach, takich jak USA.