Menedżer produktu Vivo Han Boxiao w końcu potwierdził, że X200s istnieje, wyświetlając nadchodzący smartfon obok X200 Pro Mini. Wygląda na to, że oba urządzenia zostaną wydane w tym samym nowym"spokojnym i eleganckim" odcieniu fioletu w ramach nadchodzącego wiosennego wydarzenia produktowego w 2025 roku.
Przewiduje się, że Pro Mini weźmie udział w tym Apple-style odświeżenie koloru bez dalszych aktualizacji, podczas gdy X200s może przejść na nowy procesor MediaTek Dimensity 9400+ flagowy krzem w przeciwieństwie do wcześniej istniejącego 9400 serii Serii X200 do tej pory.
Pomimo tego, X200s został przedstawiony jako większa połowa odpowiedzi Vivo na iPhone 16/16 Plus (proszę oczekiwać większej mocy, jak twierdzi Han Boxiao).
Rzeczywiście wydaje się być większą wersją obecnego Vivo kompaktowy flagowego modelu Vivo, z nowoczesnym garbem aparatu z podniesioną ramką o szlifie diamentowym i brandingiem Zeiss T*.
X200s jest również wyposażony w te same tylne kamery jako Pro Miniurządzenie z potrójnymi czujnikami 50 MP, które obsługują funkcje szerokiego, szerokokątnego i peryskopowego teleobiektywu - choć oznacza to brak obiektywu zmiennoogniskowego 200 MP.
Przewiduje się, że ta specyfikacja pojawi się w X200 Ultra który również ma zadebiutować obok X200s w kwietniu 2025 roku, prawdopodobnie podczas tydzień po premiera jego rywala Oppo Find X8 Ultra.
X200 Pro Mini: teraz nieco poniżej 700 euro na TradingShenzhen